| Net weight | 4,66 kg |
|---|---|
| Dikte | 10mm |
| Materiaal | Houtvezel geperst |
| R-Waarde | 0,13 m2 K/W |
| Reductie loopgeluid | 21db |
| Isolatie contactgeluid | 10db |
| Gecertificeerd | Ja TUV gecertificeerd |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
10db Ondervloer | 10 mm | 4,66 m2
De 10db ondervloer is gemaakt van geperste houtvezels. De ondervloer op zichzelf is niet waterbestendig. Je moet deze ondervloer dan ook plaatsen met een damp werende folie. Dit wordt ook wel een vochtscherm genoemd. De reductie van het loopgeluid bevat 21 dB en de isolatie van het contactgeluid bevat 10 dB. Daarnaast zijn de viltplaten spanningsvrij en hebben ze een grote isolatiewaarde. Let op de totale dikte van de ondervloer + nieuwe vloer, dit kan in sommige gevallen problemen opleveren met de deuren in je woning. Deze ondervloer is aardig dik van stuk en dan komt er ook nog een vloer bovenop.
€29,12 per pak incl. btw
Prijs per m² €6,25
Kom langs om deze vloer in het echt te zien in alle mogelijke kleuren. Keuze uit meer dan 200 Eiken Vloeren en 50 PVC Vloeren!

