| Net weight | 25 kg |
|---|---|
| Dikte | 2mm |
| Materiaal | Polyethyleen schuim & LDPE60 folie |
| R-Waarde | 0,05 m2 K/W |
| Reductie loopgeluid | 18db |
| Isolatie contactgeluid | 10db |
| Gecertificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
Heat-Floor Ondervloer | 2 mm | 25 m2
Deze ondervloer is een echte Sound Killer! De isolatie van het contactgeluid bevat maar liefst 10 dB, in combinatie met de isolatie van het loopgeluid is dit een gezamenlijke demping van 18 dB. Het leggen van de ondervloer is heel eenvoudig, je kunt de ondervloer snel uitrollen over de ondergrond. Geschikt voor het plaatsen over een bestaande houten vloer of een betonnen vloer. Deze ondervloer is geschikt voor lamelparket, multiplank en massieve vloerdelen.
De Heat-Floor ondervloer is geschikt voor elke soort vloerverwarming en vloerkoeling. Het rendement van de vloerverwarming of de vloerkoeling wordt niet beïnvloed door de ondervloer.
€100,00 per pak incl. btw
Prijs per m² €4,00
Kom langs om deze vloer in het echt te zien in alle mogelijke kleuren. Keuze uit meer dan 200 Eiken Vloeren en 50 PVC Vloeren!

