| Net weight | 15 kg |
|---|---|
| Dikte | 1mm |
| Materiaal | PE-schuim |
| R-Waarde | 0,022 m2 K/W |
| Reductie loopgeluid | 18db |
| Isolatie contactgeluid | 8db |
| Gecertificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
PVC Ondervloer | 1 mm | 15 m2
De PVC ondervloer is een ondervloer die specifiek geschikt is voor klik-PVC. Ga je zelf een PVC-vloer leggen met kliksysteem? Dan is deze ondervloer een echte aanrader. De ondervloer is geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling en vangt kleine oneffenheden op.
€90,00 per pak incl. btw
Prijs per m² €6,00
Hoeveel pakken heb ik nodig?
Oppervlakte in m2
+
Snijverlies
=
Aantal
Totale prijs ...
(1 pak)
Kom langs om deze vloer in het echt te zien in alle mogelijke kleuren. Keuze uit meer dan 200 Eiken Vloeren en 50 PVC Vloeren!
Afspraak maken
90
6
15

