| Net weight | 5 kg |
|---|---|
| Dikte | 5mm |
| Materiaal | Polystyreen |
| R-Waarde | 0,177 m2 K/W |
| Reductie loopgeluid | 18db |
| Isolatie contactgeluid | 8,5db |
| Gecertificeerd | Nee |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
XPS Ondervloer | 5 mm | 5 m2
Deze XPS ondervloerlaten zijn zeer geschikt als ondervloer voor op betonnen en houten ondergronden die niet geheel vlak zijn. De geribbelde kant komt op het beton of hout te liggen, indien de ondervloer beton is adviseren wij altijd een vochtscherm toe te passen. De ondervloerplaten in half steens verband leggen vergemakkelijkt de installatie van u vloer.
Eigenschappen:
-Warmte isolerend, vocht beschermend en geluid reducerend.
-Hoge drukweerstand, bedekt scheuren en egaliseert oneffenheden.
-Deze ondervloer is geschikt voor massieve vloerdelen, multi-planken en lamelparket.
XPS platen zijn gemakkelijk te hanteren en op maat te snijden middels een hobby mes. Wij adviseren u per rij de ondervloer als mede de eindvloer te plaatsen dit ter voorkoming van schade aan de ondervloer tijdens de installatie van u vloer.
€20,00 per pak incl. btw
Prijs per m² €4,00
Kom langs om deze vloer in het echt te zien in alle mogelijke kleuren. Keuze uit meer dan 200 Eiken Vloeren en 50 PVC Vloeren!

